Online aukció > "Szárnyaló", 1957, "Kéksapkás", 1959/2, "Vöröshajú", 1957

Online aukció [ARCHÍV]

120. Anna Margit (Borota, 1913 - Budapest, 1991)

"Szárnyaló", 1957, "Kéksapkás", 1959/2, "Vöröshajú", 1957

litográfia, papír

380*265 mm

j.j.l.: Anna Margit; Kiadva: Váci Grafikai Műhely, 1988, 6., 7., 8., 150 példányban; 9/100, keret nélkül