256. Online aukció > Kitűző

377. Kitűző

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 2005 utáni budapesti utánjelzettel is ellátva, pesti hivataljel, 14 k arany emelt, vésett foglalatban lecsapott sarkos tábla csiszolással 1 db füstkvarc, apró felületi hibával

bruttó: 11,6 g; 2,2*2 cm