62. Nagy Dániel Ferenc (Budapest, 1888 - Budapest, 1964)
Budapesti városrészlet, 4 db
olaj, karton
20*13,5 cm, 20*26,5 cm, 20*26,5 cm, 22*30 cm
j.n., j.b.l.: Nagy Dániel F., j.j.l.: Nagy Dániel F. (Erzsébet téri részlet), j.j.l.: Nagy Dániel F. (Részlet a Stefánia út mellett)