256. Online aukció > Tálca

342. Tálca

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Gerhardt Manó mesterjegy, ovális forma, hullámzó peremmel, kis sérüléssel

672 g; 42,5*29 cm