366. Szoliter gyűrű
Bécs (?), 20. sz. első fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, öntött gyűrűtest, 1 db régi csiszolású gyémánttal cca. 0,2 ct
4,9 g