256. Online aukció > Szoliter gyűrű

366. Szoliter gyűrű

Bécs (?), 20. sz. első fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, öntött gyűrűtest, 1 db régi csiszolású gyémánttal cca. 0,2 ct

4,9 g