256. Online aukció > Csésze, hamuzó és 5 db alátét

300. Csésze, hamuzó és 5 db alátét

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, préselt, hólyagos formák, törött, sérült

151,7 g; m: 5,4 cm; d: 7,5-9,5 cm