256. Online aukció > Kaspó talpazaton

33. Kaspó talpazaton

Drezda, 1890 körül, festett porcelán, virágcsokor díszítéssel, oldalain oroszlánfejes fülekkel, fényes aranyozással, talpán kék, koronás D betű és arany virág jelzet, kis sérüléssel, talpa restaurált

28,5*36 cm