338. Keresztelőpohár
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "HL" mesterjegy, préselt test visszahajtott szájperemmel, vésett szív motívummal, gravírozás nélkül
50,2 g; m: 7,7 cm