256. Online aukció > Keresztelőpohár

338. Keresztelőpohár

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "HL" mesterjegy, préselt test visszahajtott szájperemmel, vésett szív motívummal, gravírozás nélkül

50,2 g; m: 7,7 cm