301. Neobarokk cukorcsipesz
Bécs, 1855, 13 latos antik ezüst, Josef Wiederspeck mesterjegy, bécsi barokk cukordobozhoz való, trébelt, virágos kiegészítő
42,4 g; h: 15,5 cm