256. Online aukció > Neobarokk cukorcsipesz

301. Neobarokk cukorcsipesz

Bécs, 1855, 13 latos antik ezüst, Josef Wiederspeck mesterjegy, bécsi barokk cukordobozhoz való, trébelt, virágos kiegészítő

42,4 g; h: 15,5 cm