236. Kabinetfotó (Vizitkártya), 8 db
19. sz. közepe-második fele, 2 db Strelisky Lipót, a magyar fotográfia úttörőjének műterméből, 4 db Strelisky N. jelzettel, szintén pesti műteremből, 1 db S. Bleiweis Tarnowie jelzettel és 1 db jelzet nélkül, használt állapotban, 1 db vágott széllel
10,5*6 cm