42. Kanna és tányér
1960-as évek, a kanna: Gorka Géza munkája, festett mázas kerámia, jelezve az alján, tányér: folyatott mázas kerámia, talpán: Beckk (?) jelzettel, sérült
m: 20 cm; d: 22 cm