256. Online aukció > Kanna és tányér

42. Kanna és tányér

1960-as évek, a kanna: Gorka Géza munkája, festett mázas kerámia, jelezve az alján, tányér: folyatott mázas kerámia, talpán: Beckk (?) jelzettel, sérült

m: 20 cm; d: 22 cm