256. Online aukció > "Rajzoló"

118. Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990)

"Rajzoló"

rézkarc, papír

190*295 mm

j.j.l.: Borsos Miklós; b.l.: Rajzoló; k.l.: 5/100; b.l. a lemezen: Borsos M.