Online aukció > Tulipán (szűr motívum), 1980

Online aukció [ARCHÍV]

101. Korniss Dezső (Beszterce, 1908 - Budapest, 1984)

Tulipán (szűr motívum), 1980

litográfia, papír

400*360 mm

j.j.l.: Korniss 79-80; b.l.: 100/37