256. Online aukció > Kancsó és 6 db pohár

274. Kancsó és 6 db pohár

magyar, 1900 körül, zománcfestett, aranyozott hutaüveg, Herkulesfürdő felirattal, kis sérüléssel, kopott

kancsó: 22 cm; pohár: 9,5 cm