256. Online aukció > Desszertes készlet (6 személyes)

343. Desszertes készlet (6 személyes)

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst borítású nyél, fém felső részek, "DM" mesterjegy, kis sérüléssel, össz. 13 db, doboz nélkül

nettó: 130 g; h: 15,5-21,5 cm