Online aukció > Tyihvini Istenanya, 1890

Online aukció [ARCHÍV]

264. Orosz ikonfestő

Tyihvini Istenanya, 1890

olaj, fa

18*14,5 cm

j.n., préselt ezüst rizával, sérült