315. Tálca
Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, megkopott mesterjegy, tükrében gépi vésettel, koronás címerrel, bordázott díszszegéllyel, kopott, sérült
666 g; 39,5*31 cm