256. Online aukció > Tálca

315. Tálca

Pest (?), 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, megkopott mesterjegy, tükrében gépi vésettel, koronás címerrel, bordázott díszszegéllyel, kopott, sérült

666 g; 39,5*31 cm