Online aukció > Kínálótál

Online aukció [ARCHÍV]

14. Kínálótál

magyar, 20. sz. első fele, festett, aranyozott porcelán, alján Horn E. 1937 jelzés, masszába nyomott 0236 formaszám

16,5*25 cm