256. Online aukció > Kés, 6 db

297. Kés, 6 db

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 750 és 800 ezrelékes ezüst, "HS" és "ES" mesterjegyű nyelek, fém pengék, kis sérüléssel

1080 g; h: 26 cm