385. Gyűrű
20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, középen fűzöld tábla csiszolású smaragd (cca. 0,45 ct) és 22 db achtkant csiszolású gyémánt (cca. 0,3 ct), kis sérüléssel
6,2 g