256. Online aukció > Gyűrű

385. Gyűrű

20. sz. vége, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, középen fűzöld tábla csiszolású smaragd (cca. 0,45 ct) és 22 db achtkant csiszolású gyémánt (cca. 0,3 ct), kis sérüléssel

6,2 g