256. Online aukció > Talpas kínáló

28. Talpas kínáló

német, 20. sz. eleje, von Schierholz Porcelánmanufaktúra, festett, aranyozott, áttört porcelán, jelezve az alján, egyik láb ragasztott, kopott

d: 18,5 cm