378. Medál
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k arany keret, "KK" mesterjegy, nyolcszögletesre csiszolt, szintetikus kék (spinell?) kővel, sérült
5,6 g; 2,5*1,8 cm