256. Online aukció > Női karóra

360. Női karóra

20. sz. eleje, 14 k aranyozott tok, "MEDANA" jelzéssel, felhúzókoronán kék üveg dísszel, bőr szíj fém csattal, kopott, nem működik

2,5*2 cm