Online aukció > Mustártartó, 5 db

Online aukció [ARCHÍV]

13. Mustártartó, 5 db

Ausztria, Németország, Cluj, 20. sz. eleje, festett, aranyozott porcelán, talpakon jelzett, 2 db kanál pótolt

m: 6,5-10 cm