256. Online aukció > Szelence

335. Szelence

német, 19. sz. vége, 1902 utáni pesti behozatali jellel, 900 ezrelékes ezüst, gilosált, világoskék zománc díszítéssel, sérült

122,5 g; 8,7*5,8*1 cm