256. Online aukció > Kínáló

303. Kínáló

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "BK" mesterjegy, ovális, préselt, széthajló, hólyagos díszítésű, karcos felülettel

256,7 g; 4*29*21 cm