329. Füles tálca
Besztercebánya, 1833, "S" év betűvel, 13 latos antik ezüst, Franciscus Rosenberger mesterjegy, négy, volutás lábon álló, ovális, kihajló peremszélű áttört keret, hengerelt, palmettás peremszéllel, fa betét pótolt, restaurált
bruttó: 437,3 g; 5,5*35,5*23,5 cm