256. Online aukció > Füles tálca

329. Füles tálca

Besztercebánya, 1833, "S" év betűvel, 13 latos antik ezüst, Franciscus Rosenberger mesterjegy, négy, volutás lábon álló, ovális, kihajló peremszélű áttört keret, hengerelt, palmettás peremszéllel, fa betét pótolt, restaurált

bruttó: 437,3 g; 5,5*35,5*23,5 cm