254. Néprajzi tárgyak
401-420
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
Bütykös kancsó
Zemplén, 19. sz. közepe, színtelen hutaüveg, aranyozott szájperemmel
401. tétel
Pincetokba való palack
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, hólyagos díszítéssel
402. tétel
Bütykös kancsó
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg
403. tétel
Kancsó
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, rátétes üvegszálas díszítéssel, köszörült "Balázs Ágoston" felirattal
404. tétel
Bütykös kancsó
405. tétel
"Csőrös" palack (bor levegőztető)
406. tétel
Bokály
Erdély, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg
407. tétel
Kancsó
Erdély, 19. sz. közepe, színtelen, gerezdes hutaüveg, kék szájperemmel
408. tétel
Bokály
Erdély, 19. sz. első fele, színtelen hutaüveg
409. tétel
Kancsó
Porumbák, 19. sz. első fele, csontüveg, pecsétvörös üvegszálas díszítéssel
410. tétel
Kancsó
Porumbák, 19. sz. közepe, tejüveg, sötétvörös üvegszálas díszítéssel
411. tétel
Kancsó
412. tétel
"Kukorica palack"
Dunántúl, 19. sz. második fele, formába fújt zöldes hutaüveg
413. tétel
Befőttes üveg, 2 db
Zemplén, 19. sz. vége, színtelen és zöldes hutaüveg
414. tétel
Kancsó
Erdély, 19. sz. közepe, színtelen, bordás hutaüveg, kék szájperemmel és üvegszál díszítéssel
415. tétel
Kancsó
Zemplén, 19. sz. vége, színtelen, gerezdes hutaüveg
416. tétel
Kancsó
Erdély, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, kobaltkék peremmel
417. tétel
Kancsó
Porumbák, 18. sz. második fele, csontüveg, fonáldíszítéssel
418. tétel
Kancsó
Porumbák, 18. sz. vége, csontüveg, pecsétviasz színű díszítéssel, repedt
419. tétel
Bokály
Erdély, 19. sz. első fele, színtelen hutaüveg, optikai díszítéssel
420. tétel
401-420
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS