254. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
601-620
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
Tányér
Zilah, 1900 körül, mázas cserép, sérült
601. tétel
Tányér
602. tétel
Bokály
Székelyföld, 1835, mázas cserép, sérült
603. tétel
Királybokály
Torda, 1840 körül, mázas cserép, restaurált
604. tétel
Tányér
605. tétel
Tányér
606. tétel
Bokály
Sóvidék, 19. sz. eleje, mázas cserép, restaurált
607. tétel
Palacsintás tál
Szamosújvár, 20. sz. eleje, mázas cserép
608. tétel
Bokály
Barcaság, 19. sz, második fele, mázas cserép
609. tétel
Tányér
Vámfalu, 20. sz. első fele, mázas cserép
610. tétel
Szenteltvíztartó
magyar, 19. sz. eleje, mázas, rátétes cserép
611. tétel
Tányér, 3 db
Désháza, 19. sz. vége, mázas cserép
612. tétel
Tányér, 5 db
Vámfalu, 20. sz. eleje, mázas cserép, kis sérülésekkel
613. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült, restaurált
614. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült, hiányos
615. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
616. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. első fele, mázas cserép
617. tétel
Tányér, 5 db
Vámfalu, 19. sz. vége, mázas cserép
618. tétel
Sarokcsempe
Székelyföld, 18. sz., mázatlan, csillámos cserép
619. tétel
Kályhacsempe
Kalotaszeg, 19. sz. második fele, mázatlan cserép
620. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
601-620
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS