254. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
621-640
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
Kályhacsempe
Székelyföld, 18. sz., mázatlan cserép, restaurált
621. tétel
Kályhacsempe
Kalotaszeg, 1908, mázatlan cserép
622. tétel
Kályhacsempe
Kalotaszeg, 1890, mázatlan cserép
623. tétel
Kályhacsempe
Kalotaszeg, 18. sz. második fele, mázatlan cserép
624. tétel
Kályhacsempe
Szászkézd, 18. sz. vége, mázas cserép
625. tétel
Kályhacsempe
626. tétel
Kályhacsempe
627. tétel
Kályhacsempe és peremdísz
erdélyi szász, 19. sz. első fele, mázas cserép, sérült
628. tétel
Kályhacsempe
Küsmöd, 19. sz. vége, Berecki Dénes munkája, mázas cserép, apró sérülésekkel
629. tétel
Kályhacsempe, 2 db
Brassó, 19. sz., mázas cserép, sérült, restaurált
630. tétel
Kályhacsempe
Kalotaszeg, 1905, mázas cserép, mázhibás
631. tétel
Kályhacsempe
Kalotaszeg, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
632. tétel
Kályhacsempe
Kalotaszeg, 19. sz. második fele, mázas cserép
633. tétel
Kályhacsempe, 3 db
634. tétel
Kályhacsempe
Székelyföld, 19. sz. második fele, mázas cserép
635. tétel
Kályhacsempe
Székelyföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, hajszálrepedt
636. tétel
Kályhacsempe
erdélyi szász, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
637. tétel
Kályhacsempe
erdélyi szász, 19. sz. második fele, mázas cserép
638. tétel
Kályhacsempe
Kalotaszeg, 1868 (?), mázas cserép, sérült
639. tétel
Kályhacsempe
Kalotaszeg, 18. sz. vége, mázatlan cserép
640. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
621-640
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS