254. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
641-660
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
Kályhacsempe
Kalotaszeg, 1882, mázas cserép, sérült
641. tétel
Kályhacsempe
Kalotaszeg, 1882, mázatlan cserép, sérült
642. tétel
Kályhacsempe
Kalotaszeg, 1882, mázas cserép
643. tétel
Tintatartó
Hódmezővásárhely, 19. sz. második fele, mázas, áttört díszítésű cserép, restaurált
644. tétel
Tintatartó
Dunántúl, 19. sz. közepe, mázas cserép, színtelen üveg tintacsészékkel, sérülésekkel
645. tétel
Butella
Hódmezővásárhely, 19. sz. második fele, mázas cserép, karcolt díszítéssel, mázhibás
646. tétel
Butella
Hódmezővásárhely, 1887, mázas cserép, karcolt felirattal: "Pálinkás torkok részére", mázhibás
647. tétel
Butella
Hódmezővásárhely, 1888, mázas cserép, karcolt felirattal, sérült, mázhibás
648. tétel
Butella
Mezőtúr, 20. sz. eleje, mázas cserép, karcolt felirattal és díszítéssel
649. tétel
Tintatartó
Hódmezővásárhely, 1881, mázas cserép, domború díszítéssel, sérült
650. tétel
Butella
Szentes, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
651. tétel
Butella
Nagykőrös, 1888, mázas, karcolt feliratos cserép, "Kovács Lászlóé..."
652. tétel
Butella
Hódmezővásárhely, 19. sz. második fele, mázas, karcolt díszítésű cserép, mázhibás
653. tétel
Butella
Szentes, 19. sz. második fele, mázas cserép
654. tétel
Butella
Hódmezővásárhely, 19. sz. vége, mázas cserép, karcolt díszítéssel, felirattal, mázhibás
655. tétel
Fonáltartó
Hódmezővásárhely, 19. sz. vége, mázas cserép
656. tétel
Kályha csúcsdísz
Balaton-felvidék, 19. sz. második fele, mázas cserép, hiányos, sérült
657. tétel
Kályha peremdísz
Nyugat-Magyarország, 19. sz. vége, mázas cserép
658. tétel
Kályhaszem, 4 db
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép
659. tétel
Butella
Mezőtúr, 1874, mázas, karcolt feliratos cserép, "Tzimilyak Lászlóé..."
660. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
641-660
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS