254. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
681-700
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
Olajos korsó
Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép
681. tétel
Korsó
Hódmezővásárhely, 1890, mázas cserép, "WMF" felirattal, sérült
682. tétel
Tál
Hódmezővásárhely, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
683. tétel
Bödön
Közép-Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
684. tétel
Kétfülű fazék
Dél-Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép
685. tétel
Tányér
Hódmezővásárhely, 20. sz. eleje, mázas cserép
686. tétel
Tányér
Hódmezővásárhely, 20. sz. eleje, mázas cserép, kis kopásokkal
687. tétel
Tejes kancsó
Kalocsa, 20. sz. eleje, mázas cserép, sérült
688. tétel
Korsó
horvát, 19. sz. eleje, mázas cserép, áttört díszítéssel, sérült
689. tétel
Tányér
Balaton-felvidék, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
690. tétel
Tejes csupor
Erdély, 20. sz. eleje, mázas cserép
691. tétel
Tányér
Sárospatak, 19. sz. vége, mázas cserép
692. tétel
Szilke
Vámfalu, 19. sz. vége, mázas cserép, restaurált
693. tétel
Tál
694. tétel
Kávédaráló
magyar, 20. sz. eleje, fa és vas, gyártói címkével
695. tétel
Mérleg
Budapest, 1900 körül, vaslemez és réz, "Hungaria Bpest 5 kg" felirattal
696. tétel
Kávédaráló
magyar, 20. sz. eleje, vas és zománcozott fém, fa fiókkal, sérült
697. tétel
Tányér, 12 db
Wilhelmsburg, Hollóháza, Miskolc, Gránit, festett és matricás keménycserép, 2 repedt
698. tétel
Konyhai készlet, 10 db-os (fogas és 9 db eszköz)
magyar, 19. sz. vége, kovácsoltvas és réz
699. tétel
Dísztányér, 13 db
Hollóháza, Telkibánya, Miskolc, 20. sz. eleje, festett keménycserép
700. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
681-700
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS