254. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
701-720
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
Dísztányér, 13 db
Hollóháza, 20. sz. eleje, festett keménycserép, 2 hajszálrepedt
701. tétel
Lábosalátét
Erdély, 19. sz. második fele, kalapált sárgaréz
702. tétel
Konyhai mérleg
magyar, 19. sz. vége, öntöttvas és réz
703. tétel
Konyhai készlet, 7 db-os (1 db fogas és 6 db eszköz)
magyar, 19. sz. vége, kovácsoltvas
704. tétel
Dísztányér, 13 db
Hollóháza, Wilhelmsburg, 20. sz. eleje, festett keménycserép
705. tétel
Ostyasütő
magyar, 19. sz. vége, öntöttvas
706. tétel
Ostyasütő
707. tétel
Ostyasütő
osztrák, 20. sz. eleje, öntött sárgaréz és kovácsoltvas
708. tétel
Ostyasütő
709. tétel
Piaci mérleg
Erdély, 19. sz. vége, réz és kovácsoltvas
710. tétel
Piaci mérleg
Erdély, 19. sz. vége, kovácsoltvas és réz
711. tétel
Nyeles lábas, 2 db
magyar, 19. sz. vége, ónozott vörösréz és kovácsoltvas, egyikben "F. F. 16" jelzettel, kis sérülésekkel
712. tétel
Nyeles serpenyő
magyar, 19. sz. vége, kalapált, ónozott vörösréz és kovácsoltvas, kis sérülésekkel
713. tétel
Nyeles lábas, 2 db
magyar, 19. sz. vége, ónozott vörösréz és kovácsoltvas, egyik fedővel, kis sérülésekkel
714. tétel
Nyeles lábas fedővel
magyar, 19. sz. vége, ónozott vörösréz és kovácsoltvas, fedél tetején A. P. 22 jelzéssel
715. tétel
Lábas, 2 db
Erdély, 19. sz. második fele, réz, kovácsoltvas fogóval
716. tétel
Üst
magyar, 19. sz. vége, kalapált vörösréz és kovácsoltvas
717. tétel
Konyhai mérleg
magyar, 1900 körül, öntöttvas és réz, "5 kg" felirattal
718. tétel
Vasaló
magyar, 19. sz. vége, sárgaréz, vas betéttel
719. tétel
Ostyasütő
osztrák, 20. sz. eleje, vésett sárgaréz és kovácsoltvas
720. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
701-720
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS