254. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
721-740
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
Ostyasütő
francia, 19. sz. vége, kovácsolt- és öntöttvas, jelezve a külső felületén: "GODIN..." (elmosódott)
721. tétel
Ostyasütő
Erdély, 19. sz. eleje, kovácsoltvas, vésett díszítéssel
722. tétel
Kávédaráló
magyar, 19. sz. vége, rézlemez és vas, hiányos
723. tétel
Mérleg
magyar, 20. sz. eleje, öntöttvas és réz, "2 K" felirattal
724. tétel
Tányér, 12 db
Hollóháza, Wilhelmsburg, Gránit, 20. sz. eleje, festett keménycserép
725. tétel
Bárd
magyar, 20. sz. eleje, kovácsoltvas és fa nyél
726. tétel
Fali fűszertartó
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa, porcelán címkékkel és fogóval
727. tétel
Kávédaráló
magyar, 20. sz. első fele, festett porcelán és fém
728. tétel
Konyhai készlet
magyar, 19. sz. vége, fa tartón 3 db eszköz, kovácsoltvas, fa nyéllel
729. tétel
Vasaló talppal
magyar, 19. sz. vége, öntöttvas, hiányos
730. tétel
Diótörő
magyar, 19. sz. vége, öntöttvas
731. tétel
Diótörő
732. tétel
Dísztányér, 13 db
Hollóháza, Telkibánya, Wilhelmsburg, 20. sz. eleje, festett keménycserép
733. tétel
Bárd
734. tétel
Bárd
735. tétel
Bárd
736. tétel
Bárd
magyar, 20. sz. eleje, kovácsoltvas és fa nyél réz rátéttel
737. tétel
Kávédaráló
magyar, 19. sz. vége, vaslemez, réz rátéttel
738. tétel
Mozsár törővel
Erdély, 19. sz. második fele, bronz
739. tétel
Daráló
francia, 1900 körül, öntöttvas, asztalra csavarozható talpazat, "Peugeot Fréres Brevetes S.C.U.G." jelzettel, fiók fogantyú hiányzik
740. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
721-740
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS