254. Néprajzi tárgyak
[401-420]
421-440
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
Butélia
Parád, 19. sz. első fele, színtelen hutaüveg, rátétes díszítéssel
421. tétel
Olajmécses (pipics)
Zemplén, 19. sz. második fele, zöldes hutaüveg
422. tétel
Pálinkás korsó
Baranya megye, 19. sz. második fele, formába fújt színtelen üveg
423. tétel
Pálinkás korsó
Baranya megye, 19. sz. második fele, formába fújt zöld üveg
424. tétel
Olajmécses (pipics)
Parád, 19. sz. második fele, zöld hutaüveg
425. tétel
Porciós üveg, 6 db
Baranya megye, 19. sz. második fele, zöldes hutaüveg rátétes és optikai díszítéssel
426. tétel
Olajmécses (pipics), 2 db
427. tétel
Olajmécses (pipics)
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg
428. tétel
Kancsó
Dél-Dunántúl, 19. sz. vége, formába fújt színtelen hutaüveg
429. tétel
Bütykös kancsó, 2 db
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, egyik aranyozott szájperemmel
430. tétel
Bütykös kancsó
Zemplén, 19. sz. vége, formába fújt színtelen üveg
431. tétel
Kancsó
Erdély, 19. sz. második fele, színtelen, gerezdes hutaüveg
432. tétel
Kancsó
Porumbák, 18. sz. vége, csontüveg, pecsétviasz színű díszítéssel
433. tétel
Kancsó
Erdély, 19. sz. első fele, kékes hutaüveg, optikai díszítéssel
434. tétel
Pincetokba való palack
Zemplén, 19. sz. első fele, színtelen hutaüveg
435. tétel
Palack
Erdély, 19. sz. vége, zöldes színű hutaüveg, alján felhasználói betűjelzéssel
436. tétel
Kotyogós üveg
437. tétel
Boroskancsó
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, köszörült díszítéssel
438. tétel
Boroskancsó
439. tétel
"Vadászüveg"
Dunántúl, 19. sz. második fele, formába fújt hutaüveg
440. tétel
[401-420]
421-440
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS