254. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
801-820
[821-840]
[841-860]
[861-870]
Korsó
Dél-Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, karcolt díszítéssel
801. tétel
Füles tál, 2 db
Csákvár, 19. sz. vége, égetett, mázas cserép, kis mázhibákkal
802. tétel
Korsó
Közép-Dunántúl, 19. sz., mázas cserép
803. tétel
Busó álarc
Mohács, 20. sz. második fele, ho.: "Kalkán Mátyás" felirattal, faragott, festett fa, szaru, kender
804. tétel
Álarc (farsangi maszk)
Szlavónia, 1800 körül, festett, faragott fa és lószőr, repedt
805. tétel
Kétfülű korsó
Mohács, 1892, fekete kerámia, "Molnár Mihály korsós mester" felirattal
806. tétel
Nagy tál
Kalocsa, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
807. tétel
Lakodalmas tál
Hódmezővásárhely, 19. sz. vége, mázas cserép, apró sérülésekkel
808. tétel
Tányér
Mohács, 20. sz. eleje, mázas cserép
809. tétel
Tányér és korsó
Baja, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
810. tétel
Tányér
811. tétel
Szilke
Csákvár, 19. sz. vége, mázas cserép
812. tétel
Tányér
Veszprém megye, 19. sz. vége, mázas cserép
813. tétel
Szilke
Szilágyság, 19. sz. vége, mázas cserép, kis hibákkal
814. tétel
Bödön
Dél-Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
815. tétel
Bödön
Dél-Dunántúl, 20. sz. eleje, mázas cserép, sérült
816. tétel
Kancsó
Mezőtúr, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
817. tétel
Pogácsás tál és 6 db kistányér
magyar, 19. sz. vége, porcelán, "Ruzs Molnár Lajos és Zsoldos Lídia" felirattal
818. tétel
Konyhai készlet, 4 db-os
magyar, 19. sz. vége, kovácsoltvas, vörös- és sárgaréz, fa
819. tétel
Kupa
osztrák, 1754, ónmázas fajansz, ón fedővel és peremmel, alján "BP" jelzéssel
820. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
801-820
[821-840]
[841-860]
[861-870]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS