254. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
821-840
[841-860]
[861-870]
Fedeles korsó
német, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz fém szerelékkel, A.J.B. monogrammal, kis sérülésekkel
821. tétel
Kancsó
Ausztria, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, sérült
822. tétel
Falitál
Városlőd, 19. sz. vége, mázas keménycserép
823. tétel
Sonkaszorító
magyar, 20. sz. eleje, kovácsoltvas és márvány
824. tétel
Csengő
Alföld, 1871, bronz, vésett díszítéssel, "BM" monogrammal
825. tétel
Ékszerész üllő (2 db) és órás satu
magyar, 20. sz. eleje, bronz és vas
826. tétel
Latkészlet
Ausztria, 19. sz. eleje, bronz, sérült
827. tétel
Céhlevél
Losonc, 1817, "Novák Sámuel szabólegény" részére, nyomtatott papír, viaszpecséttel
828. tétel
Pince gyertyatartó
magyar, 20. sz. eleje, fém és színtelen üveg
829. tétel
Cipész mesterremek, 4 db
magyar, 20. sz. első fele, bőr és fa, az egyik sámfán felirat: Bonyhádi Cipőgyár
830. tétel
Tányér, 2 db
Körmöcbánya, 19. sz. vége, mázas keménycserép, apró mázhibával
831. tétel
Csokoládé készítő forma, 14 db
magyar (?), 20. sz. első fele, ón, üreges, különböző formák
832. tétel
Csokoládédísz készítő forma, 15 db
833. tétel
Kalapforma, 7 db
magyar, 20. sz. eleje, esztergált gyümölcsfa
834. tétel
Tekerőlant - nyenyere
magyar, 20. sz. második fele, festett fenyőfa tok
835. tétel
Xilofon
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa dobozában, fa ütőkkel
836. tétel
Kötélfonó
Erdély, 19. sz. vége, kovácsoltvas és fa
837. tétel
Piaci mérleg
magyar, 20. sz. eleje, öntöttvas, fa, karos mérleg 2 db súllyal
838. tétel
Piaci mérleg
magyar, 20. sz. eleje, öntöttvas, fa
839. tétel
Szénavágó
Torockó, 19. sz. második fele, kovácsoltvas, beütött díszítéssel
840. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
821-840
[841-860]
[861-870]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS