254. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
861-870
Rózsa Sándor a börtönben
magyar, 20. sz. eleje, faintarzia Berdán Lajos jelzettel
861. tétel
Petróleumlámpa
Anglia, 20. sz. eleje, rézlemez, csiszolt üveg, "TRADEMARK VIKING" jelzéssel
862. tétel
Bányász mécses
Torockó, 18. sz. vége, kovácsoltvas
863. tétel
Lámpás
magyar, 19. sz. vége, üvegezett fa tokban, hutaüveg mécsessel
864. tétel
Kolomp
Alföld, 19. sz. vége, kalapált vaslemez, bőr szíjon
865. tétel
Tejeskanna
magyar, 20. sz. eleje, rézlemez, "TL" felirattal, teteje hiányzik
866. tétel
Kolomp
Alföld, 19. sz. vége, vaslemez, bőr szíjjal
867. tétel
Száncsengő
Szék, 19. sz. második fele, bőr szíjon, 3 csengő és 8 pergő, öntött réz
868. tétel
Karikás ostor
Somogy megye, 20. sz. első fele, faragott fa, fémberakásos nyél, fonott bőr
869. tétel
Csengő, 3 db
Alföld, 19. sz. második fele, bronz, bőr szíjon, sérült
870. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
861-870
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS