254. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
561-580
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
Bokály
Székelyföld, 1871, mázas cserép, mázhibás, apró csorbákkal
561. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
562. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
563. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, madaras díszítéssel, sérült
564. tétel
Bokály
565. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, apró mázhibával
566. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
567. tétel
Bokály
568. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, madaras díszítéssel, kis sérüléssel
569. tétel
Bokály
570. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
571. tétel
Bokály
Torda, 1880 körül, mázas cserép, mázhibás, javított
572. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, apró sérülésekkel
573. tétel
Bokály
574. tétel
Bokály
575. tétel
Bokály
576. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás, sérült
577. tétel
Bokály
Nemes, 19. sz. eleje, mázas cserép, mázhibás
578. tétel
Bokály
579. tétel
Korsó
580. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
561-580
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS