254. Néprajzi tárgyak > Fürdőpohár (kúrapohár)

474. Fürdőpohár (kúrapohár)

Parád, 19. sz. vége, színtelen, gerezdes üveg, köszörült díszítéssel, "Balatonfüred" felirattal, sérült

m: 11 cm