254. Néprajzi tárgyak > Nyeles lábas, 2 db

712. Nyeles lábas, 2 db

magyar, 19. sz. vége, ónozott vörösréz és kovácsoltvas, egyikben "F. F. 16" jelzettel, kis sérülésekkel

m: 9,5-10 cm; d: 16 cm