254. Néprajzi tárgyak > Nyeles lábas, 2 db

714. Nyeles lábas, 2 db

magyar, 19. sz. vége, ónozott vörösréz és kovácsoltvas, egyik fedővel, kis sérülésekkel

m: 6-7 cm; d: 13-15 cm