254. Néprajzi tárgyak > Bütykös kancsó, 2 db

430. Bütykös kancsó, 2 db

Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, egyik aranyozott szájperemmel

m: 11,5-12 cm