254. Néprajzi tárgyak > Üvegikon, 2 db - Sírbatétel és Kánai menyegző

477. Üvegikon, 2 db - Sírbatétel és Kánai menyegző

Felvidék, 19. sz. második fele, festett, foncsorozott üveg (hinterglass), sérült

28*36 cm