236. 19-20. századi festmények és bútorok
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-231]
Berkes Antal
Nagyvárosi utcarészlet korzózó alakokkal
1. tétel
Giusti, Giuliemo
Beszélgető társaság háttérben a Vezúvval
2. tétel
Gaál Ferenc
Nyári parkban
3. tétel
Hildebrandt, Eduard
Isztambul látképe, 1864
4. tétel
Háry Gyula
A Szent Rókus kápolna látképe
5. tétel
Lévai S. József jelzéssel, 20. sz. eleje
Keleti utca
6. tétel
Pádly Aladár
Szamarkand, 1917
7. tétel
Cserna Károly
Kairó
8. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Keleti utcarészlet árusokkal
9. tétel
Háry Gyula
Lago di Garda
10. tétel
Hungarian painter
Sivatagi jelenet, 1941
11. tétel
Ács jelzéssel
Vitorlások,1927
12. tétel
Itáliai festő, 19. sz.
Kikötő várrommal
13. tétel
Rossi, I. jelzéssel, 20. sz. első fele
Velence
14. tétel
Német festő, 20. sz. első fele
Vitorlások holdfényben
15. tétel
Udvardy Imre László
Viharos tengeren
16. tétel
Benes Pál
Sziklás tengerpart
17. tétel
C. W. monogrammal
Vitorlás, 1892
18. tétel
Bonielly jelzéssel, 20. sz. első fele
Velencei részlet gondolásokkal
19. tétel
Schinzel, Reinhart
A Leonharder tó Villach mellett
20. tétel
1-20
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-231]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS