Szász Endre
Illusztráció Villon balladáihoz, 8 db - Faludy György átköltésében
187. tétel
Leidenfrost Sándor
Illusztráció, 1911
188. tétel
Leidenfrost Sándor
"A magyarok nyilaitól"
189. tétel
Borsos Miklós
Grafika, 5 db (Pásztoridill, Madonna, Lovasok a vízparton, Szirén, Lovasok)
190. tétel
Borsos Miklós
Grafika, 4 db (Delphi, Őszi ragyogás, Nyári nap a Balatonon, Madonna)
191. tétel
Sebők Margit
Olvasó férfi, 1931
192. tétel
Würtz Ádám
Illusztráció A csuka parancsára című meséhez
193. tétel
Nagy Kálmán
Juhász
194. tétel
Nagy Kálmán
Ivó csikós
195. tétel
Beszédes János László
Csikós
196. tétel
Bodvay jelzéssel, 20. sz. eleje
Hegedűs
197. tétel
Varróasztalka
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, hajlított, gőzölt bükkfa lábazaton, egy fiókkal, kis sérüléssel
198. tétel
Komód
osztrák, 1900 körül, tölgyfa alapon, diófa borítással, paliszander és jávorfa intarziával, öntött bronz fogantyúkkal, sérült
199. tétel
Írókomód