Konzolasztal
magyar, 19. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, felújított
201. tétel
Könyvespolc
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon, diófa borítással, jávorfa intarziával, kis sérüléssel
202. tétel
Állólámpa
1900 körül, áttört sárgaréz test, arab feliratokkal, javított, alakított
203. tétel
Íróasztal
magyar, 20. sz. eleje, fenyőfa alapon diófa borítással, két oldalán 5-5 fiókkal, egyik oldalán 3, másik oldalán 2 préselt bőr borítású, kihúzható írólappal, bronz fogantyúkkal,
204. tétel
Karszék
Bécs, 1900 körül, Thonet, hajlított, gőzölt bükkfa, préselt bőr kárpitozással, sárgaréz szegecsekkel, jelzett a káváján
205. tétel
Vitrin
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa és cseresznyefa intarziával, polctartókkal, kulcs nélkül, kis sérüléssel
206. tétel
Vitrin
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, egy kulccsal
207. tétel
Szalonasztal
magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott díszítéssel, egy fiókkal
208. tétel
Szalongarnitúra, 6 db-os
magyar, 20. sz. eleje, mahagóni színűre pácolt bükkfa, sárgaréz papucsokkal, asztal tetején üveglappal,
209. tétel
Komód
magyar, 1900 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, jávorfa intarziával, sárgaréz veretekkel, kis sérüléssel
210. tétel
Zsúrkocsi
magyar, 20. sz. első fele, bükkfa, faragott díszítéssel, kiemelhető tálcákkal, lenyíló üvegezett ajtókkal, görgői pótoltak, sérült
211. tétel
Tálalószekrény
magyar, 19. sz. vége, fenyőfa alapon diófa borítással, esztergált bükkfa polctartókkal, faragott díszítéssel, sérült
212. tétel
Kínálóasztal teáskészlettel