Ülőgarnitúra, 4 db-os
osztrák, 1900 körül, mahagóni és mahagóni színűre pácolt bükkfa, sárgaréz veretekkel és papucsokkal, kárpit sérült
221. tétel
Vitrin
magyar, 1910 körül, tölgyfa alapon mahagóni borítással, sárgaréz veretekkel, ajtaján csiszolt üveglappal, kulcs nélkül
222. tétel
Támlásszék, 2 db
Bécs, Joseph Kohn, 1900 körül, gőzölt, hajlított bükkfa, ülése és támlája préselt díszítésű, jelezve az alján: papír címke és beégetett "J. Kohn" jelzés
223. tétel
Írószekreter
224. tétel
Irattartó szekrény
magyar, 20. sz. eleje, bükkfa, zárható redőnyös ajtóval, öt polc pótolt, egy kulccsal
225. tétel
Karosszék
magyar, 20. sz. első fele, tömör tölgyfa, bőr borítású ülőrésszel és háttámlával, sárgaréz rátétekkel
226. tétel
Karszék, 4 db
magyar, 1910 körül, hajlított, gőzölt bükkfa, sérült, hiányos
227. tétel
Komód
magyar, Lingel bútorgyár, 1940 körül, tölgyfa alapon fekete és pirosra pácolt fa, nikkelezett húzógombokkal, jelezve az ajtó belső oldalán:: Lingel, 5 db kulccsal
228. tétel
Vitrin
magyar, Lingel bútorgyár, 1940 körül, tölgyfa alapon feketére és pirosra pácolt fa, alján egy fiókkal, oldalra nyíló ajtókkal, 2 db kulccsal
229. tétel
Fotel, 2 db
magyar, 1940 körül, hajlított rétegelt tölgyfa és bükkfa, sárgaréz szerelékkel, kis sérüléssel
230. tétel
Posztamens
magyar, 20. sz. eleje, feketére festett fa, sérült