236. 19-20. századi festmények és bútorok
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-231]
Harty G. jelzéssel, 20. sz. eleje
Vitorlás
21. tétel
Magyar festő, 19. sz. második fele
Női portré
22. tétel
Donghó Gyárfás Géza, ifj.
Fiú portréja, 1906
23. tétel
Heyer Artúr
Cica család
24. tétel
Molnár Z. János
Asztali csendélet
25. tétel
Zimmerberg (?) jelzéssel, 19. sz. vége
Kislány imakönyvvel
26. tétel
Kék szalagos kislány
27. tétel
Magyar festő, 1900 körül
Asztali csendélet szőlővel
28. tétel
Reinprecht Károly
Gyümölcsös csendélet
29. tétel
Szüle Péter
Gitározó
30. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Olvasgató kislányok
31. tétel
Murin Vilmos
Dinnyés csendélet
32. tétel
Ulrich Géza
Halas csendélet
33. tétel
Náray Aurél
Lány virágszállal
34. tétel
Gergely Imre
Udvarlás
35. tétel
Éder Gyula
Zenélő puttók
36. tétel
Éder Gyula
Puttók kagylókkal, 1922
37. tétel
Temple János
Hölgyportré, 1927
38. tétel
Ferenczy jelzéssel, 1900 körül
Férfi portré
39. tétel
Chanot jelzéssel
Lány pöttyös blúzban, 1900
40. tétel
[1-20]
21-40
[41-60]
[61-80]
[81-100]
[101-120]
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-231]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS